Wyszukaj na stronie
 Troton Jachting

AWLGRIP dla superjachtów

Home - Aktualności - AWLGRIP dla superjachtów

Szkolenie AWLGRIP dla superjachtów

W październiku w naszym centrum odbyło się szkolenie szyte na miarę dla producenta superjachtów – stoczni Conrad.  Szkolenie było skierowane do doświadczonych lakierników pracujących już z farbami marki AWLGRIP. Program obejmował takie obszary jak aplikacja szpachli i farb podczas budowy jachtów ze stali. Głównym tematem październikowego szkolenia była technika aplikacji farb nawierzchniowych. Trening prowadził szkoleniowiec Akzo Nobel AWLGRIP z Hamburga, Jean Pierre Martius, technicy z Troton oraz technicy Sames Kremlin.

Aplikacja farb AWLGRIP

W trakcie szkolenia uczestnicy testowali różne warianty farb oraz narzędzie do aplikacji w tym pistoletów lakierniczych oraz pompy natryskowej. Przez warianty rozumiemy zarówno różne typy farb jak i różne mieszanki rozcieńczalników.  Takie podejście sprawia, że po szkolenia każdy uczestnik będzie przygotowany do pracy z każdym typem farb i lakierów nawierzchniowych AWLGRIP PU. Zarówno tych opartych na bazie akrylowej jak i poliestrowej. Znajomość rozcieńczalników umożliwi każdemu technologowi jak i lakiernikowi stworzenie mieszanki idealnie dopasowanej do temperatury i panujących warunków zapewniając najlepszą możliwą rozlewność.   

Gdzie odbyło się szkolenie?

W podsumowaniu szkolenie odbyło się w Centrum Szkoleniowym Troton, tuz pod Kołobrzegiem. Centrum  jest doskonałym miejscem do przeprowadzenia szkoleń lakierniczych w komfortowych warunkach. Posiadamy zarówno strefę lakierniczą, kabinę oraz sale konferencyjne.

Certyfikat

Wreszcie po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

 

Szukasz dodatkowych informacji na temat farb AWLGRIP dla superjachtów?

Więcej na temat szkoleń i możliwości uczestnictwa znajdziesz tutaj . W przypadku pytań lub chęci ustalenia indywidualnego programu i terminu prosimy o kontakt z Marta Wieder – Pokorską Marta Wieder-Pokorska m.wieder@troton.com.pl +48 604 807 476 lub Karolem Szkutnikiem k.szkutnik@troton.com.pl Tel.: +48 668 316 669


See also
Other threads in this category
Wyjście
Przewiń na górę