Wyszukaj na stronie
 Konserwacja jachtów oraz łodzi

Budowa superjacht

Strona główna » Rekomendacje » Budowa superjacht
Budowa superjacht

Tatiana – superjacht

Superjacht Tatiana zbudowany był przez Bilgin Yachts w 2021 roku. Zaprojektowany przez Unique Yacht Design. Do budowy użyto farb marki Awlgrip i International

Specyfikacja

Podsumowując superjacht Tatiana posiada silnikai MTU. Jego maksymalna prędkość to 19 węzłów. Jej prędkość przelotowa wynosi 12 węzłów. Ma zasięg ponad 3000 nm.

Wnętrze

Luksusowy jacht może pomieścić 16 pasażerów i 21 osób załogi. Wewnątrz znajduje się luksusowe SPA oraz co więcej, klub plażowy wraz z 9-metrowym (krytym) basenem.

Więcej o superjachcie Tatiana

Bilgin Yachts buduje obecnie trzy jednostki 80-metrowej serii Bilgin 263. Pierwszą jednostkę z serii Bilgin 263, czyli Tatianę nazywaną również NB75, zwodowano w lutym 2020 roku.  Własciwie wszystkie jachty Bilgin 263 charakteryzują się ostrymi liniami zewnętrznymi i stylowymi wnętrzami, które zapewniają nowoczesny charakter. Szerokie zastosowanie kontrastowego połączenia bogatego hebanu Makassar, eukaliptusa i dużej ilości marmuru tworzy silną tożsamość i poczucie luksusu w superjachcie.

Emrecan Özgün, dyrektor generalny i założyciel Unique Yacht Design, opisuje pokrótce zupełnie nową serię 263 w następujący sposób: „Dzięki jej designowi i elementom komfortu Bilgin 263 jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Elegancki i seksowny profil przy jednoczesnym unikaniu stereotypów i powtarzalności istniejących już projektów. Wzrost powierzchni mieszkalnej zwykle skutkuje nieporęcznymi projektami. Bilgin 263 ma postawę projektową, która zdominuje sektor jachtowy na całym świecie. To wyraźnie uczyni z niej wyznawcę trendów wśród stali i aluminium dzisiejszych superjachtów”. Według Jonny’ego Horsfielda z H2 Yacht Design podsumowując superjacht Tatiana ma oszałamiające wnętrze oraz uzupełniające nowoczesne linie zewnętrzne. Jacht ma nowoczesny układ z przestronnymi salonami, ogromnym SPA i klubem plażowym na pokładzie rufowym. H2 Yacht Design przełożyło życzenia właściciela na komfortowe, luksusowe, i również funkcjonalne wnętrza.  Źródło https://bilginyacht.com/


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Wyjście
Przewiń na górę