Wyszukaj na stronie
 Awlgrip - produkty

Awlgrip

Strona główna » Awlgrip

Produkty AWLGRIP to grupa farb nawierzchniowych oraz wszystkich niezbędnych produktów, które dedykowane są do malowania, gruntowania i konserwacji jachtów. Produkty AWLGRIP wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Są one obecne na rynku od ponad 40 lat, a ich niezwykła jakość cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Na naszej stronie znajdziesz różnorodne produkty marki AWLGRIP, zaczynając od szpachlówek jachtowych, kończąc na zmywaczach. Zostań z nami i przejrzyj nasze produkty!

Farby jachtowe AWLGRIP polecane przez żeglarzy

Farby AWLGRIP to grupa produktów, która jest polecana przez wszystkich żeglarzy. Zastanawiasz się pewnie, dlaczego! Już Ci tłumaczymy. Produkty marki AWLGRIP to wysokiej jakości fabrykaty, które wpływają przede wszystkim na efekt wizualny jachtu. Farby z tej grupy cieszą się ogromnym zainteresowaniem dlatego, że klienci wiedzą, że farba AWLGRIP nałożona na ich jacht wyglądać będzie zjawiskowo. Jest to zaufana firma z wysokimi na rynku standardami. Przekonaj się sam!

Produkty marki AWLGRIP

Nasza firma oferuje ogromną ilość produktów marki AWLGRIP, a są nimi między innymi:

Szpachlówki jachtowe służą do wypełniania rys oraz uszkodzeń w elementach łodzi oraz do wyrównywania powierzchni. Podkłady i grunty jachtowe zapewniają większą przyczepność farby do łodzi. Lakiery jachtowe zapewniają elementom wykonanym z drewna niezbędną ochronę oraz podkreślają jego naturalne piękno. Natomiast rozcieńczalniki i zmywacze jachtowe AWLGRIP służą, do zmywania farb oraz innych warstw z łodzi podczas procesu renowacji.

AWLGRIP – co najbardziej polecamy?

U nas znajdziesz jednoskładnikowe, bezbarwne lakiery przeznaczone do stosowania na zewnątrz powyżej linii wodnej. Przykładem takiego produktu jest Awlwood Clear Gloss, czyli najlepszy w swojej klasie produkt, który sprawia, że wygląd jachtu jest trwały oraz efektowny. Ma on również wyjątkową odporność na ścieranie.

Jeśli szukasz dobrego rozcieńczalnika, polecamy Rozcieńczalnik T0001 Fast Spray, który można stosować z farbami nawierzchniowymi AWLGRIP nakładanymi natryskowo.

A może szukasz wykończenia poliuretanowego? W takim razie serdecznie polecamy AWLCRAFT 2000. Jest to dwuskładnikowe, wysokiej jakości wykończenie poliuretanowe, które jest bardzo łatwe w aplikacji oraz występujące w szerokiej gamie kolorystycznej. Zapewnia wykończenie o wysokim połysku, szybko schnie oraz może być używane z szeroką gamą reduktorów w celu elastycznego zastosowania.

Natomiast jeśli rozglądasz się za wysokiej jakości podkładem, polecić możemy Max Cor CF, czyli dwuskładnikowy podkład o wysokiej zawartości części stałych, przeznaczony do lepszej przyczepności podłoża oraz zmniejszonego szlifowania. Zawiera on pigmenty antykorozyjne przedłużające żywotność systemu. Może być bezpośrednio pokryty Hullgard Extra.

Farby jachtowe najwyższej jakości

Farby jachtowe marki AWLGRIP już od wielu lat pomagają właścicielom na malowanie profesjonalnym pigmentem swoich jachtów. Troton jachting wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując najwyższej jakości produkty. Farby AWLGRIP nie zawierają żadnych toksycznych składników, są szybkoschnące, jednoskładnikowe oraz opracowane do stosowania na najbardziej luksusowych jachtach. Farby AWLGRIP koncentrują się na maksymalizowaniu wydajności, oszczędności czasu oraz zmniejszeniu zużycia surowca z zachowaniem najwyższych parametrów jakości wykończenia.

Dlaczego warto wybrać produkty marki AWLGRIP?

Produkty marki AWLGRIP posiadają najwyższą jakość, są skuteczne oraz zapewniają niesamowity efekt końcowy. Wybierając farby jachtowe AWLGRIP zapewniasz sobie bezpieczeństwo, gdyż jesteśmy firmą, której można zaufać a nasze produkty są w 100% najlepszej jakości.

Dostępność to również cecha, którą możemy sobie przypisać, przede wszystkim dlatego, że zapewniamy elastyczność obsługi oraz łatwo dostępne informacje o naszych produktach. Zapewniamy również wsparcie techniczne i szkoleniowe. Jeszcze się zastanawiasz? Napisz do nas!

Wyjście
Przewiń na górę