Wyszukaj na stronie
 Konserwacja jachtów oraz łodzi

O nas

Strona główna » O nas

Nasza wiarygodność

Stoi za nami ponad 40 lat historii istnienia firmy Troton i blisko 15 lat doświadczenia  w branży jachtowej. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za naszą działalność biznesową i społeczną.  Wachlarz oferowanych produktów to zarówno specjalistyczne i niezwykle trwałe farby przeznaczone do najbardziej luksusowych jednostek, poprzez wyroby funkcyjne, aż do rozwiązań najbardziej ekonomicznych. Od roku 2009 produkujemy farby, szpachle i pasty polerskie pod własną marką jachtową Sea-Line, cenioną zarówno przez hobbystów jak i polskie stocznie. Od 2022 spółka Troton jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce dwóch marek premium: International oraz AWLGRIP.

Siedziba w Polsce

Jesteśmy firmą Polską i to tutaj mieści się nasza siedziba: dział sprzedaży, magazyn, mieszalnia, produkcja i centrum szkoleniowe. Nasi pracownicy działu sprzedaży i działu technicznego mówią w języku polskim oraz w kilku językach obcych. Komunikacja w procesie zakupów, doradztwo techniczne i szkolenia w języku ojczystym są z pewnością komfortowe dla klientów i aplikatorów.

Posiadamy jedyną mieszalnię lakierów AWLGRIP i INTERNATIONAL w Środkowej i Wschodniej Europie. Obszerny magazyn mieszczący się w Polsce oraz właściwy system zarzadzania zaopatrzeniem gwarantuje, że nasi klienci otrzymują towar szybciej, nie ponoszą kosztów dostawy i unikają problemów związanych z uszkodzeniami transportu towaru z zagranicy.

Zapewniamy naszym Klientom

  • doradztwo techniczne i szkolenia w języku polskim
  • wzorniki kolorystyczne, próbki aplikacji oraz tak zwane mokre próbki
  • szybką realizację zamówień możliwą dzięki własnej mieszalni w Polsce oraz optymalnym wykorzystaniu powierzchni magazynowej
  • dla projektów superjacht istnieje możliwość zakontraktowania cen oraz dostaw “just in time”
  • czytelny proces zamówień
  • wsparcie gwarancyjne
  • serwis posprzedażowy

.Jakość

dostarczamy produkty, z zapewnieniem skuteczności oraz powtarzalności efektów

Bezpieczeństwo

partnerskie warunki współpracy z dystrybutorami oraz poczucie bezpieczeństwa dla klientów i użytkowników naszych produktów

Dostępność

elastyczność obsługi oraz łatwo dostępna, pełna informacja o produkcie

Wsparcie

zapewniamy wsparcie techniczne i szkoleniowe

Wyjście
Przewiń na górę