Wyszukaj na stronie
 Troton Jachting

AWLWASH 2.0 koncentrat do mycia

Strona główna » Awlgrip » Rozcieńczalniki, zmywacze i ochrona » AWLWASH 2.0 koncentrat do mycia
AWLWASH 2.0 koncentrat do mycia

Do mycia lakierów i żelkotu Awlwash 2.0.

Jest to formuła czyszcząca dla wszystkich powłok Awlgrip: Awlwash 2.0 to delikatny środek, wolny od zasad, kwasów oraz materiałów ściernych. Zapewnia bezproblemowe płukanie. Może być użyty również na powierzchni z żelkotu. Produktywna formuła, przyjazna dla środowiska morskiego, spełniająca wymogi rozporządzenia (WE) nr 1272/2008 [CLP/GHS], i jest zatwierdzona do użycia w wodach płuczących zgodnie z Załącznikiem V Konwencji MARPOL [Rezolucja MEPC.295(71)].

Instrukcja użycia

Standradowe proporcje użycia to 30 ml koncentratu na około 4 litry wody. Przy wiekszych i trudnych zabrudzeniach można zwiekszyć ilość koncentratu. Usuwanie uporczywych plam może wymagać zwiększonego stężenia. Niektóre trudne do usunięcia plamy mogą wymagać użycia pełnej mocy Awlwash 2.0.

Nanieś rozcieńczony koncentrat  na powierzchnię używając delikatnego aplikatora nieściernego np miękkiej gąbki lub szczotki z delikatnym włosiem. Nie należy dopuszczać do wysychania środka czyszczacego na mytej powierzchni przed płukaniem. Aby zapewnić równomierne płukanie, lepiej myć mniejsze fragmenty dużych powierzchni. Po dokładnym umyciu, należy spłukać powierzchnię i wysuszyć miękkim bawełnianym ręcznikiem lub ściereczką.

Po umyciu powierzchni można ją zabezpieczyć powłoką polimerową Awlcare.


Masz pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe

Zobacz również
Inne produkty z tej kategorii
Wyjście
Przewiń na górę