Wyszukaj na stronie
 Konserwacja jachtów oraz łodzi

Remont luksusowego superjachtu

Strona główna » Rekomendacje » Remont luksusowego superjachtu

Oszałamiający efekt remontu z użyciem Awlgrip HDT.

Marlinda to luksusowy superjacht o długości 40 metrów. Remont wykonano przy użyciu produktów AWLGRIP HDT.

„Zmiana koloru przy użyciu dwustopniowego systemu z barwioną bazą i lakierem HDT naprawdę dodała głębi, a także zwiększyła połysk” skomentował Kevin Kramer, kierownik projektu Marlinda. „Najbardziej zauważalną poprawą była czerwona listwa na butach. To, co kiedyś było nijakim akcentem, jest teraz lśniącym uzupełnieniem żywego niebieskiego kadłuba”.

„Naszym celem było znalezienie rozwiązania problemu przedwczesnego blaknięcia ciemniejszych kolorów. Zależało nam również na tym aby z powłokę można było naprawić w razie potrzeby . AWLGRIP już przekroczył nasze oczekiwania pod względem wyglądu. Jest jeszcze gładszy niż się spodziewaliśmy, z minimalną skórką pomarańczy, podwyższonym poziomem połysku i bez śladów mikrozarysowań.”

Marlinda zbudowano w 1989 roku przez Delta Marine w stoczni w Seattle. Po renowacji z użyciem lakieru HDT trudno pomyśleć, że statek zbliża się do swoich 30 urodzin. Superjacht wyremontowano przez firmę Diamond Painting, która również była pod wrażeniem efektu .

„Używamy produktów Awlgrip od prawie trzydziestu lat i razem zawsze udawało nam się zadowolić klienta” – wyjaśnił Tony Hatfield, właściciel/kierownik operacyjny w firmie Diamond Painting. „Te produkty zawsze były pierwszym wyborem dla naszych pracowników i klientów, a do tej pory otrzymywaliśmy świetne opinie. Szczególnie cieszy nas efekt połysku ciemniejszych kolorów”.

Zdjęcia oraz tekst dzięki uprzejmości Akzo Nobel.

Źródło https://www.awlgrip.com/cases


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Wyjście
Przewiń na górę