Wyszukaj na stronie
 Konserwacja jachtów oraz łodzi

Szkolenia lakiernicze

Strona główna » Wsparcie » Szkolenia lakiernicze

Dlaczego zapraszamy użytkowników naszych farb na szkolenia lakiernicze?

Ponieważ jednym z najważniejszych filarów wsparcia osób korzystających z naszych produktów, jest wiedza dotycząca wyrobu i umiejętności jego aplikacji.

Do kogo adresujemy nasze szkolenia lakiernicze?

W naszym programie posiadamy dwa typy szkoleń:

  • Pierwsze dedykowane są przede wszystkim dla użytkowników farb czyli pracowników stoczni, lakierników jak również szkutników.
  • Drugie kierujemy do firm handlowych, a także technologów i działów zaopatrzenia.

Jaka jest tematyka szkolenia ?

Szkolenia obejmują podstawowe i zaawansowane zagadnienia technik lakierowania oraz napraw przy użyciu farb, szpachli jachtowych i systemów polerskich. W programie znajdują się szkolenia AWLGRIP, International i Sea-Line.   Poza standardowymi szkoleniami tematycznymi, klientom szczególnie wymagającym proponujemy szkolenia szyte na miarę.  W takich przypadkach agenda szkoleń jest przygotowywana indywidualnie w zależności od konkretnych potrzeb uczestników.

Jaki jest cel każdego szkolenia ?

Celem każdego szkolenia jest zaprezentowanie właściwości produktów i przekazanie najlepszych praktyk, tak aby uniknąć wad lakierniczych oraz zapewnić naszym klientom, użytkownikom wyrobów poczucie bezpieczeństwa w użytkowaniu oferowanych przez nas produktów. Pomagamy również unikać błędów związanych z aplikacją czy przygotowaniem podłoża.

Znajomość produktów pomoże również w codziennej pracy działów zaopatrzenia oraz technologów układających tok pracy oraz dobierających produkty do konkretnych zastosowań.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w centrum szkoleniowym Troton w Gościnie pod Kołobrzegiem. Podsumowując Centrum szkoleniowe Troton, jest to idealna baza do przeprowadzenia każdego szkolenia lakierniczego w komfortowych warunkach. Dysponujemy w pełni wyposażoną strefą przygotowania,  strefą lakierniczą oraz salą konferencyjną.

Kto prowadzi szkolenie? 

Zespół techników firmy Troton, przy wsparciu specjalistów marek AWLGRIP i International z Niemiec, Holandii oraz Anglii  dba o przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie.

Narzędzia i sprzęt wykorzystywany podczas szkoleń lakierniczych

Jakie pistolety są wykorzystywane podczas szkoleń?
Udostępniamy agregaty i pistolety różnych producentów. Uczestnicy mają możliwość pracy zarówno pistoletami SATA i IWATA jak i pompami Sames. Korzystamy ze szlifierek i polerek firmy Rupes, Flex oraz Mirka.

Zasady BHP oraz ochrona osobista
W trakcie szkoleń przestrzegamy wszelkich zasad BHP i zapewniamy każdemu uczestnikowi odzież ochronną. Proponujemy jednak, aby każdy z lakierników przywiózł swoją maskę.

 

 

Jesteś zainteresowany szkoleniem ?

Skontaktuj się z nami

Otrzymaj wsparcie jakiego potrzebujesz, aby malować z poczuciem pewności.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

E-mail: jachting@troton.com.pl
Tel.: +48 604 807 476


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Wyjście
Przewiń na górę