Wyszukaj na stronie
 Troton Jachting

Szkolenie z aplikacji farb AWLGRIP PU

Strona główna » Aktualności » Szkolenie z aplikacji farb AWLGRIP PU

Wrześniowe szkolenie “Aplikacja farb AWLGRIP PU”

W drugiej połowie września, mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli polskich stoczni i zakładów szkutniczych. Przedstawiciele firmy Troton,  kierownik szkoleniowy Paweł Chmielecki,  technik lakiernik Paweł Oliwkowski wraz ze wsparciem trenera Akzo Nobel AWLGRIP z Hamburga, Jean Pierre Martiusa, tym razem przeszkolili 18 osób. Szkolenie było skierowane do lakierników pracujących lub rozpoczynających pracę z farbami marki AWLGRIP. Program szkolenia obejmował przede wszystkim takie obszary jak aplikacja farb podczas budowy jachtów z laminatu. Wśród głównych punktów programu znalazł się dobór produktów, prezentacje najlepszych możliwych schematów powłok, jak również technikę aplikacji farb nawierzchniowych.

Zajęcia praktyczne czyli aplikacja farb AWLGRIP

Zakładamy, że najskuteczniejszą formą nauki jest praktyka. Zatem w trakcie szkolenia uczestnicy pod okiem trenerów testowali różne warianty farb oraz pistoletów lakierniczych. Przez warianty rozumiemy zarówno różne typy farb jak i różne mieszanki rozcieńczalników.  Takie podejście sprawia, że po szkolenia każdy uczestnik będzie przygotowany do pracy z każdym typem farb i lakierów nawierzchniowych AWLGRIP PU. Zarówno tych opartych na bazie akrylowej jak i poliestrowej. Znajomość potencjału rozcieńczalników umożliwi technologowi lub lakiernikowi stworzenie mieszanki dostosowanej do aktualnej temperatury i pogody zapewniając najlepszą możliwą rozlewność.   

Gdzie odbyło się szkolenie?

Szkolenie odbyło się w Centrum Troton w Ząbrowie leżącym tuz pod Kołobrzegiem. Centrum szkoleniowe Troton, jest to baza do przeprowadzenia każdego szkolenia lakierniczego wraz z aplikacją farb w komfortowych warunkach. Do dyspozycji uczestników jest udostępniona strefa lakiernicza, kabina wraz ze wszystkimi narzędziami i akcesoriami a także sala konferencyjna.

Certyfikat

Każdy uczestnik po zakończeniu kursu otrzymuje dowód ukończenia szkolenia, czyli certyfikat.

Po zakończeniu szkolenia

Po zakończeniu technicy i trenerzy pozostają w kontakcie z uczestnikami. W razie konieczności udzielają dodatkowego wsparcia i wskazówek pozwalających uniknąć błędów podczas aplikacji farb.

Szukasz dodatkowych informacji?

Więcej na temat szkoleń i możliwości uczestnictwa znajdziesz tutaj . W przypadku pytań lub chęci ustalenia indywidualnego programu i terminu prosimy o kontakt z Marta Wieder – Pokorską Marta Wieder-Pokorska m.wieder@troton.com.pl +48 604 807 476 lub Karolem Szkutnikiem k.szkutnik@troton.com.pl Tel.: +48 668 316 669


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Wyjście
Przewiń na górę